Poděkování - vánoční jarmark

25. 11. 2019

Poděkování

Vánoční jarmark 2019 je minulostí. V sobotním odpoledni přilákal na všetatské náměstí opět desítky, možná i stovky lidí. Stánky plné nádherného vánočního zboží, vůně svařáku a grilovaných klobás, ukázky kovářského řemesla, dobové písně souboru Innamorata, téměř dvě hodiny trvající vystoupení dětí - od „drobečků“ ze všech tří školek až po deváťáky. Skvělé, nádherné, vydařené. Změna sledu jednotlivých částí programu se osvědčila.

Ale úsudek o letošním jarmarku si udělá každý sám, nikomu nechceme nic vnucovat.

Chceme však touto cestou moc a moc poděkovat všem, kteří se na jeho přípravě, zajištění a průběhu podíleli. Obětavým maminkám a tatínkům z Rodinného centra za organizaci celého jarmarku, přípravu podia, výzdobu stánků a celého náměstí a zajištění tradičně skvělého a chutného občerstvení. A pak především – všem, všem učitelkám školek a školy a vychovatelkám družiny, které samy, s dětmi, nebo ve spolupráci s rodiči, vytvořily všechny ty nádherné výrobky, které jste ve stáncích viděli. A k tomu navíc s dětmi nacvičily i krásná vystoupení. Na nich se podílel i pan učitel. Vždyť vystupovali žáci ze všech ročníků – od prvňáčků až po deváťáky!

Bez nadsázky lze říci, že jarmark je výsledek práce všech, kdo chtějí přidat ruku k dílu – jeden postaví podium, další připojí elektriku, zhotoví výrobky, udělá betlém, nacvičí vystoupení, hlídá děti, prodává ve stánku, připraví občerstvení, zajistí bezpečnost a nakonec také vše uklidí. To je na něm to krásné.

Vánoční jarmark 2019 je minulostí, ale již nyní společně s Rodinným centrem budeme přemýšlet, jak a čím ten příští v roce 2020 ještě vylepšit.

Náhledy fotografií ze složky Vánoční jarmark